Zwycięstwo !

W dzisiejszym meczu juniorzy Wolanki wygrali z drużyną Korony Lgoty 5-1. Pierwszego gola zdobył Mateusz Pałka strzałem głową. Na 2-0 podwyższył Konrad Kłeczek. Po tym golu nastąpiło rozluźnienie w szeregach gospodarzy,co wykorzystali goście, strzelając kontaktową bramkę. Wolanka szybko odpowiedziała na trafienie Korony, a dokładnie Krystian Jarosiński, strzelając na 3-1. Gol na 4-1 był autorstwa Kacpra Żbika, który w tym meczu mógł pokusić się o hat-tricka, lecz zabrakło mu skuteczności. Wynik na 5-1 ustalił Krystian Jarosiński. Wynik mógł być znacznie okazalszy,lecz gospodarze nie wykorzystywali okazji do zdobycia gola. W następnej kolejce Wolanka zmierzy się z drużyną Startu Kamień na boisku rywala.